KOMPLEKS SPORTOWY ZAWISZA 

Kompleks Sportowy Zawisza - to nowoczesny i wszechstronny obiekt, oddalony niespełna  2 km od ścisłego centrum miasta. Na terenie kompleksu znajduje się sala konferencyjne o powierzchni 480 m2. W miarę potrzeb organizatora sala może być pomniejszona  dźwiękochłonną, przesuwaną ścianką, co ma wpływ na obniżenie kosztów wynajmu. Zastosowanie przegrody daje możliwość zorganizowania w jednym czasie  niezależnych szkoleń czy konferencji. Każde z przedzielonych pomieszczeń jest klimatyzowane i posiada nowoczesne wyposażenie: rzutnik, ekran, nagłośnienie, bezprzewodowy Internet.Przy wykorzystaniu całej powierzchni sali możliwe jest ustawienie 400 krzeseł w układzie „teatralnym”, 200 w układzie „szkolnym” (stoły plus krzesła) lub 120 w układzie „podkowy”. Przy wykorzystaniu połowy powierzchni odpowiednio: 200, 120, 60 miejsc. Zapewnimy bezpłatny parking, obszerne foyer wraz z szatniami.

Adres: 85-674 Bydgoszcz, ul. Gdańska 163, więcej informacji i rezerwacje:tel. +48 52 3762227, e-mail: z.marszalek@bcsbydgoszcz.pl.

          


 SALA KONFERENCYJNA – IMMOBILE - ŁUCZNICZKA

Hala Sportowo-Widowiskowa Immobile-Łuczniczka dysponuje  kameralną salą konferencyjną. Bezpośrednio z sali jest wyjście na taras, z  widokiem na park  i rzekę Brda. Do dyspozycji naszych kontrahentów oddajemy komfortową, klimatyzowaną salę, wyposażoną w rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Możliwa jest aranżacja sali według wymagań klienta. Maksymalnie w konferencji może brać udział 100 osób. Sala posiada zaplecze, które może być przeznaczone na przechowanie materiałów konferencyjnych, czy przygotowanie kateringu.

Adres: 85-023 Bydgoszcz, ul. Toruńska 59, więcej informacji i rezerwacje:tel. +48 52 3762227, e-mail: z.marszalek@bcsbydgoszcz.pl.

         


SALA KONFERENCYJNA – GALERIA SPORTU

Ta najmniejsza z oferowanych  sal przewidziana jest na 40 osób. Zaaranżowana jest w Muzeum Sportu Bydgoskiego, w którym obcujemy z pamiątkami sportowymi m.in. autentycznymi medalami z Igrzysk Olimpijskich i fotografiami dotyczącymi historii sportu w Bydgoszczy. Dzięki niskim kosztom wynajmu i niepowtarzalnemu klimatowi sala Galeria Sportu cieszy się dużym zainteresowaniem u naszych kontrahentów. Z poziomu parkingu, dostęp do Galerii możliwy jest dzięki zainstalowanej windzie (ułatwienie dla osób niepełnosprawnych). W standardzie sala udostępniana  jest wraz z  rzutnikiem, ekranem i bezprzewodowym Internetem.

Adres: 85-674 Bydgoszcz, ul. Gdańska 163, więcej informacji i rezerwacje:tel. +48 52 3762227, e-mail: z.marszalek@bcsbydgoszcz.pl.