W dniach 4-10 października 2021 r. m.in. na stadionie Zawiszy odbędzie turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy kobiet U-17. Rywalami reprezentacji Polski będą Anglia, Rosja i Belgia. 

Bydgoszcz jest kobietą, tu kobiety mają głos. Usłyszymy go wyraźnie już w najbliższy weekend podczas dwudniowego festiwalu Women's Voices! W hali Immobile Łuczniczka wystąpią jedne z najlepszych polskich wokalistek, m.in. Brodka, Maria Peszek, Margaret czy Ania Karwan. To już ostatnia szansa za zakup biletów.

46 ósemek wystąpi w jubileuszowej „XXX Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy”. Tym razem organizatorzy imprezy zapraszają w sobotę 25 września sympatyków wioślarstwa nie na Rybi Rynek, a na nabrzeże naprzeciwko przystani Lotto-Bydgostia. Tam będzie bowiem usytuowana meta.

W najbliższą niedzielę 26 września w Hali Arena odbędzie się Giełda i Wystawa Zwierząt Egzotycznych Bydgoszcz 2021.

Centrum Targowe Pomorza i Kujaw zaprasza na Jesienny Kiermasz Ogrodniczy, który w dniach 25 i 26 września w godz. 10.00 - 17.00 odbędzie się na parkingu przed Halą Immobile Łuczniczka.

Polacy po raz kolejny zostali Drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów. Biało-Czerwoni zdominowali piątkowy finał na stadionie Polonii.

Na Torze Regatowym w Brdyujściu otwarta jest bezpłatna wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

4 września do Bydgoszczy powróci Kids Run – impreza biegowa dla najmłodszych bydgoszczan. W tym roku dostępna także wersja wirtualna. Zapisy trwają.

W minioną sobotę i niedzielę (28-29 sierpnia) w Bydgoszczy odbyła się druga w tym roku edycja Enea Bydgoszcz Triathlon. W największej triathlonowej imprezie w Polsce wzięło udział blisko 2000 osób oraz kilkuset najmłodszych uczestników zawodów dla dzieci: Enea Tri-Fun. Na starcie zameldował się m.in. prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.