W piątek 10 lipca w Bydgoszczy rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet w kajakarstwie. W gronie kilkunastu seniorek i młodzieżowców są m.in. medalistki olimpijskie: Beata Rosolska, Marta Walczykiewicz i Karolina Naja.

 

Siatkarze Visły Bydgoszcz poznali terminarz spotkań I ligi na sezon 2020/2021. Przypomnijmy, że na co dzień bydgoska drużyna swoje domowe mecze rozgrywa na zarządzanej przez Bydgoskie Centrum Sportu hali Immobile Łuczniczka.

 

Klub Abramczyk Polonia Bydgoszcz poinformował o dokładnej dacie pierwszego meczu eWinner 1. Ligi Żużlowej na własnym stadionie.

 

To będzie wielkie święto lekkiej atletyki. 19 sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się 2. Memoriał Ireny Szewińskiej, który będzie pierwszą wielką imprezą lekkoatletyczną od wybuchu pandemii koronawirusa. Na starcie staną największe nazwiska polskiej lekkoatletyki, a organizatorzy zaprosili również zawodników zagranicznych.

 

W pierwszy piątek lipca w hali sportowej Gwiazdy Bydgoszcz z okazji 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda odbędzie się turniej „LOTTO z Gwiazdą”. W imprezie wystartują najlepsi tenisiści stołowi w naszym kraju.

 

W czwartek 18 czerwca w Bydgoszczy rozpoczęło się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski w kanadyjkach.

 

W środę 17 czerwca został opublikowany terminarz eWinner 1. Ligi na sezon 2020. Rozgrywki ruszą 11 lipca. 

 

Na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu trwa zgrupowanie kadry młodzieżowej reprezentacji Polski w biathlonie.

 

Kibice piłkarscy i żużlowi od 19 czerwca wracają na stadiony. Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów trybuny podczas meczów będą mogły być wypełnione w maksymalnie 25 procentach. 

 

Bydgoskie Centrum Sportu ogłasza przetarg na przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych boisk piłkarskich trawiastych na terenie m. Bydgoszczy w dniach od 25.06.2020 do 31.08.2020.