Informujemy, że od 2.12.2022r będzie stała rezerwacja krytego lodowiska przy ul. Golloba 7 - w piątki o godz. 16.00.

Zmiany będą trwały do końca sezonu.

Uwaga, w dniu 25.11.22 r. nastąpi jednorazowa zmiana w grafiku krytego lodowiska przy ul. Golloba 7 [Fordon].
Będzie możliwe wejście tylko na godz. 16:00 i 17:30.

26 lutego w Hali Immobile Łuczniczka wystąpi legenda polskiego rocka, zespół Dżem.

Od wtorku 2 listopada mieszkańcy Bydgoszczy mogą skorzystać z krytego lodowiska w Fordonie.

W związku z zaplanowanym remontem, zamknięte dla ruchu zostają dwie ważne przeprawy dla pieszych w centrum Bydgoszczy. Odnowiony zostanie m.in. most Esperanto przy hali Immobile Łuczniczka lodowisku Torbyd.

Radomiak Radom awansował do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski. W czwartek w meczu 1/16 pucharu na stadionie Zawiszy ekipa z PKO BP Ekstraklasy pokonała gospodarzy 3:1.

W czwartek, 20 października odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnej pływalni przy ul. Pijarów 4. Mieszkańcy mogą korzystać z obiektu codziennie, jednak od poniedziałku do piątku do godz. 16.00 będzie zarezerwowany dla uczniów pobliskich szkół. Inwestycja kosztowała 20 mln zł. Zastosowano w niej najnowocześniejsze rozwiązania, które pomagają obniżyć koszty utrzymania.

W najbliższy czwartek 20 października o godz. 16.00 otwarty dla wszystkich klientów zostanie basen "Łabędź" - najnowszy obiekt zarządzany przez Bydgoskie Centrum Sportu.

Bydgoskie Centrum Sportu oferuje na wynajem przestrzeń 58,76 m2 z przeznaczeniem na powierzchnię handlowo-usługową. 

W najbliższy weekend 24 i 25 września na terenach przyległych do hali Immobile Łuczniczka odbędzie się kolejna edycja Jesiennego Kiermaszu Ogrodniczego.