Odbywający się od 2019 roku w Bydgoszczy lekkoatletyczny Memoriał Ireny Szewińskiej w kolejnym sezonie będzie miał znacznie wyższą rangę. World Athletics podała w piątek, że impreza została nagrodzona awansem do tzw. strefy Gold w ramach cyklu Continental Tour. Bardziej prestiżowe na świecie są tylko mityngi Diamentowej Ligi.

 

Stadion Zawisza był miejscem nagrania jednego z odcinków popularnego programu telewizyjnego "Turbokozak". Gościem odcinka był reprezentant Polski w piłce nożnej Jacek Góralski.

 

Wygrana koszykarek KS Basket 25 oraz ostatnie mecze bydgoskich drużyn piłkarskich w ligowych rozgrywkach 2020 roku - to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu.

 

Wszystkich amatorów łyżew i hokeja zapraszamy na nasze lodowisko w Fordonie.

 

Kompleks Sportowy Zawisza wzbogacił się o nowy obiekt. To nowoczesna sala podnoszenia ciężarów przeznaczona głównie dla sportowców niepełnosprawnych.

 

Miniony weekend na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu minął przede wszystkim pod znakiem piłkarskich meczów ligowych.

 
Bydgoskie Centrum Sportu ogłasza przetarg na "Świadczenie usługi ochrony osób, budynków i mienia Bydgoskiego Centrum Sportu".

 

W środę 11 listopada przypada Święto Niepodległości. W związku z tym część naszych obiektów będzie zamknięta.

 

W sobotę w sali podnoszenia ciężarów w Kompleksie Sportowym Zawisza rozegrano XXI Turniej im. Krzysztofa Becka w podnoszeniu ciężarów. Wydarzeniem zawodów był powrót do startów mistrza olimpijskiego z Londynu 2012 Adriana Zielińskiego.

 

Za nami niezwykle ciekawy weekend z wieloma wydarzeniami sportowymi na naszych obiektach. Oto podsumowanie tego, co działo się przez ostatnie dwa dni w Bydgoszczy.