Informujemy, że rezerwacja lodowiska na dzień 24.02.2024 (sobota) została odwołana.

W związku z tym, chcielibyśmy poinformować, że lodowisko będzie otwarte od godziny 9:00 dla komercji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z naszego lodowiska od godziny 9:00.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy Was poinformować, że jutro kończą się ferie, ale to nie koniec zabawy! Wracamy do regularnego rozkładu zajęć na naszym lodowisku od dnia 24.02.2024 roku.

Szanowni Państwo,

Ogłaszamy możliwość wynajmu kawiarenki w przyziemiu (poziom-1) obiektu przy ul. Glinki 79 (Chemik).

Feuer Frei! Po raz pierwszy w historii masz możliwość usłyszeć na żywo głęboko emocjonalne przeboje zespołu Rammstein połączone z wielowymiarowym brzmieniem orkiestry symfonicznej na koncercie "Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie".

PNK 2024

 

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie!
Przybywamy do Was z najbardziej wysportowaną kabaretową ekipą wszech czasów. Po miesiącach treningów, wycieńczających obozów szkoleniowych i niekończących się przygotowań przedstawiamy program pobijający wszystkie rekordy świata.

Przedstawiamy harmonogram funkcjonowania pływalni i lodowiska zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu w czasie ferii zimowych 2024. Przypominamy, że ferie w naszym regionie rozpoczynają się 12 lutego i będą trwać do 25 lutego.

 

Informujemy, że w dniu 24.01.2024r. (środa) w godzinach 20:30-21:30 lodowisko będzie niedostępne dla klientów indywidualnych - wynajem dla zorganizowanej grupy.

Zapraszamy w innym terminie.

 

 

Przedstawiamy zaktualizowane godziny funkcjonowania lodowiska 

Dyrektor Bydgoskiego Centrum Sportu

ogłasza nabór na stanowisko Konserwator

Informujemy, że w dniach 16 i 20 grudnia 2023r. na lodowisku przy ul. Golloba 7 będą dwie dodatkowe jednorazowe rezerwacje.

16 grudnia: godz. 10.00

20 grudnia: godz. 16:00