Wakacyjny obóz sportowy młodzieżowej drużyny Archers Bydgoszcz

 

W dniach 15-20 lipca 2020 drużyna futbolu amerykańskiego Archers Bydgoszcz przeprowadziła na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu wakacyjny obóz sportowy, przygotowujący młodzieżowców Łuczników do sezonu 2020 z rozgrywkach JLFA (Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego).

Główną areną przygotowań młodych futbolistów był zarządzany przez BCS stadion przy ulicy Słowiańskiej 7. W trakcie obozu przygotowawczego blisko 30 juniorów Archers poprawiało pod okiem doświadczonych trenerów swoje umiejętności techniczne, doskonaliło zgranie w poszczególnych formacjach, a także odbywało zajęcia teoretyczne na temat zasad i przepisów gry. Zajęcia sportowe na stadionie przy ulicy Słowiańskiej odbywały w tym czasie także inne sekcje Archers: drużyna kobieca przygotowywała się w tym czasie do turnieju futbolu flagowego Beach Bowl, który odbędzie się 26 lipca w Kolbudach koło Gdańska, a drużyna minis (poniżej 14 roku życia) odbywała zajęcia rekreacyjno-ruchowe z elementami futbolu flagowego.

Do drużyn młodzieżowych Archers można dołączyć w każdym momencie. Chętni mogą zgłaszać się przez formularz kontaktowy na stronie:

https://www.bydgoszczarchers.com/rekrutacja