6. Memoriał Ireny Szewińskiej

Wyjątkowe święto sportu, które ma na celu uczczenie pamięci honorowego obywatela Bydgoszczy i najlepszej polskiej lekkoatletki Ireny Szewińskiej odbędzie się już 20 czerwca!

🌟🏃‍♀️🏃‍♂️ Niezwykłe wydarzenie sportowe już niedługo! 🌟🏃‍♀️🏃‍♂️

Zaplanujcie swoje kalendarze, bo 20 czerwca odbędzie się wyjątkowe święto sportu! To nie tylko okazja do uczczenia pamięci honorowego obywatela Bydgoszczy i legendy polskiej lekkoatletyki, Ireny Szewińskiej, ale także doskonała okazja do zobaczenia na żywo sportowej rywalizacji lekkoatletycznej!

Te niezwykłe zawody są zaliczane do prestiżowego cyklu World Athletics Continental Tour Gold, co czyni je jednymi z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportowym. To doskonała okazja, by śledzić występy światowej klasy lekkoatletów i lekkoatletek oraz być częścią tej ekscytującej atmosfery.

Jeśli jesteście ciekawi, co przygotowali organizatorzy i chcecie dowiedzieć się więcej szczegółów na temat wydarzenia, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: bydgoszczcup.pl. Tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące programu, atrakcji oraz sposobu zakupu biletów.

Ale to jeszcze nie wszystko! Przypominamy również o rozpoczęciu naboru wolontariuszy. Jeśli macie ochotę aktywnie włączyć się w organizację tego wyjątkowego dnia i pomóc w stworzeniu niezapomnianej atmosfery, to jest właśnie Wasza szansa!

Nie przegapcie okazji być częścią tego wyjątkowego wydarzenia sportowego. Zapiszcie datę w kalendarzach i do zobaczenia 20 czerwca na Bydgoszcz Cup! 🌟🏃‍♀️🏃‍♂️