Poniedziałki Żeglarskie w Klubie Sportowym „Zjednoczeni”

Poniedziałki Żeglarskie – darmowe spotkania treningowe dla dzieci w wieku 6-9  lat. Zajęcia odbywają się od maja do września każdego roku.

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że jako Bydgoskie Centrum Sportu, jesteśmy partnerem programu "Sport dla wszystkich" realizowanego przez Klub Sportowy „Zjednoczeni”.

Od maja do września każdego roku, Klub Sportowy „Zjednoczeni” zaprasza dzieci w wieku 6-9 lat na darmowe spotkania treningowe w ramach cyklu Poniedziałków Żeglarskich. Celem jest poznanie przez najmłodszych żeglarzy najpopularniejszej na świecie łodzi żeglarskiej klasy Optimist, stworzonej specjalnie dla nich.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 16:30 – 18:30, na malowniczym Bydgoskim Balatonie przy ul. Polanka 13. 

Zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy. Decyduje kolejność zgłoszeń w danym terminie. Każdy uczestnik otrzyma zwrotne potwierdzenie uczestnictwa w wybranym terminie.

Szczegółowe informacje oraz możliwość zapisów znajdują się na naszej stronie internetowej pod adresem: https://zjednoczeni.bydgoszcz.pl/poniedzialki-zeglarskie/.

To wyjątkowa okazja dla naszych najmłodszych mieszkańców, aby rozwijać swoje pasje oraz umiejętności żeglarskie. Nie przegapcie tego niepowtarzalnego doświadczenia!