Ważne! METALKAS OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA BYDGOSZCZ-BORÓWNO 2023r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z organizacją na stadionie Zawiszy zawodów triathlonowych METALKAS OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA BYDGOSZCZ-BORÓWNO 2023r., w dniach 19-20 sierpnia wprowadzone zostaną spore ograniczenia w poruszaniu się i korzystaniu z Kompleksu Sportowego Zawisza.

WJAZD NA KOMPLEKS

W sobotę 19 sierpnia w godz. 07.00 – 17.00 oraz w niedzielę 20 sierpnia w godz. 10.00 – 11.30 wjazd na teren Kompleksu odbywać się będzie WYŁĄCZNIE od ulicy Powstańców Warszawy.

Nie będzie możliwości wjazdu na Kompleks od strony ulicy Gdańskiej!

 

PARKINGI

 

W dniach 19-20 sierpnia (sobota i niedziela) przez cały dzień całkowicie wyłączony z użytkowania będzie parking pod trybuną B stadionu Zawisza. W piątek 18 sierpnia ze względu na przygotowania do zawodów, prosimy o pozostawienie samochodów na dużym głównym parkingu przy wjeździe od ul. Gdańskiej.

W weekend prosimy o parkowanie aut na: dużym głównym parkingu przy wjeździe od ul. Gdańskiej, przy boisku ze sztuczną nawierzchnią, za krytą bieżnią lekkoatletyczną oraz na pozostałych parkingach w okolicach pawilonu A, strzelnicy sportowej, hali gimnastyki i akrobatyki sportowej oraz Hotelu Zawisza.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Krzysztof Struski 693-190-011