Bydgoskie Centrum Sportu w gronie finalistów Nagród SBP w kategorii OŚRODEK SPORTU 2022!

Miło nam poinformować, że Bydgoskie Centrum Sportu znalazło się w gronie finalistów Nagród Sport Biznes Polska w kategorii Ośrodek Sportu 2022!

Jesteśmy dumni, że Bydgoskie Centrum Sportu jako zarządca 65 obiektów na terenie miasta, zostało wybrane spośród 32 zgłoszonych firm, zarządzającymi obiektami sportowymi w Polsce. W finałowej trójce znalazł się również: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach oraz Polana Jakuszycka – Dolnośląskie Centrum Sportu.

21 marca 2023 r. w ramach V Kongresu Sport Biznes Polska odbędzie się uroczysta Gala podsumowująca 2022 rok w branży sportowo-biznesowej.

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska po raz drugi uhonoruje Statuetkami marki i organizacje stawiające w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu sportowego. Zwycięzcami zostaną kandydaci, których działania w ostatnich miesiącach, w sposób szczególny wyróżniły się na tle innych reprezentantów środowiska.

Nagrody Sport Biznes Polska zostaną przyznane w 15 kategoriach otwartych oraz jednej zamkniętej, za całokształt osiągnięć.

Spośród 295 nominowanych Organizatorzy wyłonili finałowe trójki w 15 kategoriach. W linku znajdą Państwo pełną listę finalistów: https://bit.ly/3keG3J6

 

Ponad 60 ekspertów branżowych wyłoni zwycięzców Statuetek Sport Biznes Polska za rok 2022.

Wręczenie nagród nastąpi podczas Gali Sport Biznes Polska, 21 marca 2023 r. w Hotelu Hilton w Warszawie (ul. Grzybowska 63).