Women's Voices w weekend w hali Immobile Łuczniczka

Bydgoszcz jest kobietą, tu kobiety mają głos. Usłyszymy go wyraźnie już w najbliższy weekend podczas dwudniowego festiwalu Women's Voices! W hali Immobile Łuczniczka wystąpią jedne z najlepszych polskich wokalistek, m.in. Brodka, Maria Peszek, Margaret czy Ania Karwan. To już ostatnia szansa za zakup biletów.

„Women's Voices” to projekt, który od dwóch lat obecny jest na polskiej scenie muzycznej. W tym roku impreza zawita również do Bydgoszczy w postaci dwudniowego festiwalu - Women’s Voices Bydgoszcz Festival. Całość pod artystycznym przewodnictwem Pauliny Przybysz. 

Pierwsza edycja formatu festiwalowego będzie poświęcona świadomości kobiet o ich wartości i sile. Dokładny, godzinowy line-up prezentuje się następująco:

Ale Women’s Voices to nie tylko koncerty. To również rozmowy, historie, wywiady. Otworzymy się na rozmowy pod hasłem „Od Nowa” wokół 4 tematów: bliskość, kultura, muzyka, kobieta. A na spragnionych kulinarnych wrażeń będą czekać food trucki.

Bilety można kupić na stronach: eBilet.pl, empikbilety.pl oraz goingapp.pl. Będzie także możliwość zakupu bezpośrednio w czasie wydarzenia. Bilet jednodniowy kosztuje 49 zł, dwudniowy karnet – 85 zł.

Wszystkie aktualności znajdziecie na stronie Women's Voices na FB - link tutaj