Piotr Drażdżewski odszedł na zasłużoną emeryturę

 

Dyrektor Bydgoskiego Centrum Sportu Adam Soroko oraz pracownicy jednostki spotkali się, by wspólnie podziękować i pożegnać odchodzącego na emeryturę Piotra Drażdżewskiego.

Piotr Drażdżewski przez ponad 16 lat pełnił funkcję dyrektora Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka”. Od stycznia 2020 roku był z kolei zastępcą dyrektora Bydgoskiego Centrum Sportu. Dzięki jego rzetelności i życzliwości Bydgoszcz była dobrze oceniana przez organizatorów imprez sportowych i wydarzeń kulturalnych. Dzięki jego zaangażowaniu i ciężkiej pracy odbył się szereg międzynarodowych imprez sportowych, m.in. Mistrzostwa Świata w siatkówce i Mistrzostwa Europy w koszykówce.

W imieniu wszystkich pracowników Bydgoskiego Centrum Sportu Piotrowi Drażdżewskiemu podziękował dyrektor naszej jednostki Adam Soroko. Na pożegnalnym spotkaniu z pracownikami dyrektor podkreślał wielkie zaangażowanie, sumienność i uczciwość Piotra Drażdżewskiego. Na koniec w imieniu pracowników BCS wręczył mu okolicznościowy upominek.

O rzetelności i zaangażowaniu Piotra Drażdżewskiego świadczy fakt, iż na Sesji Rady Miasta Bydgoszczy Prezydent Rafał Bruski wręczył mu Medal Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Jak podkreślał prezydent medal został przyznany za wieloletnie zaangażowanie w sprawy Miasta i mieszkańców: - Dzięki temu nasze miasto jest postrzegane przez organizatorów imprez sportowych, również tych europejskich i międzynarodowych, jako rzetelny i przyjazny partner. Dziękuję za znaczący udział w budowaniu pozytywnego wizerunku Bydgoszczy – powiedział prezydent Bruski.