Podsumowanie weekendu na obiektach BCS (XII)

Mecze ligowe siatkarek i siatkarzy, ostatni mecz w tym roku piłkarzy BKS, turniej piłkarski organizowany przez Gwiazdę - za nami kilka ciekawych wydarzeń na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu.

PRZEGRANA PAŁACU

W siatkarskiej Tauron Lidze zawodniczki Polskich Przetworów Pałacu przegrały w hali Immobile Łuczniczka z ekipą z Radomia 1:3. Bydgoszczanki rozegrały dobry mecz. Niestety w decydujących momentach setów łatwo traciły punkty, a to wykorzystały przeciwniczki z Radomia. Ostatecznie gospodyniom udało się urwac tylko jednego seta.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Moya Radomka Radom 1:3 (22:25, 30:28, 17:25, 20:25)

10. WYGRANA VISŁY

Siatkarze BKS Visły odnieśli 10. zwycięstwo w rozgrywkach Tauron 1. ligi. W minioną sobotę w hali Immobile Łuczniczka pokonali BAS Białystok 3:1. Gospodarze mecz mieli raczej pod kontrolą. Tylko w trzecim secie rywale wygrali seta. MVP spotkania został Kamil Kosiba. Dzięki wygranej Visła utrzymała kontakt w tabeli do głównych rywali w lidze: BBTS Bielsko-Biała i Politechniki Lublin.

BKS Visła Bydgoszcz - BAS Białystok 3:1 (25:18; 25:22; 23:25; 25:19)

BKS WYGRYWA NA KONIEC

W sobotę ostatnie spotkanie w 2020 roku rozegrali piłkarze IV-ligowego Budowlanego KS. Na boisku przy ul. Sielskiej bydgoszczanie po zaciętym meczu wygrali z Orlętami Aleksandrów Kujawski 5:4. Pierwotnie mecz miał być rozegrany 31 października, jednak wtedy odwołany został z powodu zagrożenia epidemicznego. Sobotnim pojedynkiem zakończono rundę jesienną w IV lidze.

IV Liga

BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:4

ZAWISZA WYGRYWA NA GWIEŹDZIE

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Bronikowskiego rozegrano III Turniej Piłkarski Seniorów LOTTO CUP organizowany przez Gwiazdę Bydgoszcz w ramach obchodów 100-lecia Klubu. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Zawisza Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Dąb Potulice i gospodarze - Gwiazda. Po rozegraniu wszystkich spotkań systemem każdy z każdym zwyciężyła drużyna Zawiszy. Zapis relacji na żywo z turnieju TUTAJ